Organisatie

Contact

Voor vragen over aanmeldingen, wedstrijden of algemene informatie kunt u contact opnemen met The Bassets via een van onderstaande mogelijkheden:
Clubadres: Vijfmeiweg 37a, 2172 VK Sassenheim
E-mailadres: info@bassets.nl
Telefoon: +31 (0)252-221390
Bankrekeningnummer: NL27 RABO 0357 2250 58, t.n.v. Bassets, Sassenheim

Dagelijks Bestuur   
VoorzitterVacaturevoorzitter@bassets.nl
SecretarisHarry Admiraal06-51406332secretaris@bassets.nl
PenningmeesterAd Wijten06-48585404penningmeester@bassets.nl
Vertrouwenspersoon   
Vertrouwenspersoon
& Lief-Leed
Ria van de Nouland0252-220661noutes@gmail.com
Technische
Commissie
   
Manager TC - BestuurslidRobert Jansen06-30867002tc@bassets.nl
Assistent Manager TC Roger Scheffer
WedstrijdsecretarisOlav Strengwedstrijdsecretariaat@bassets.nl
Hoofdtrainer Heren 1Phil Leck06-81851658phil@oneononecoaching.co.uk
Assistent trainer selectieAbel Ripine06-40027239a2thabell@hotmail.com
Manager Heren 1Remko de Jong
Assistent teammanager Heren 1Marianne Wijten06-46730536amrewijten@hotmail.com
FysiotherapeutVacature
Trainer Heren 2Robert Broers
Assistent Trainer Heren 2Ian Davies
Manager Heren 2Sandra Hoskins
Mngr/Verzorger Heren 2Iris Hoes
Trainer Heren 3Ruud Vos
Manager Heren 3Joey Vos
Begeleiding Heren 3Andy & Karen Pickering06-28579382ac.km.pickering@gmail.com
Trainer Dames 1Katie Turnbull +447545678143k.f.turnbull8@gmail.com
Manager Dames 1
Wedstrijdsecretariaat
Gwen van Beusekom06-51511169gvbeusekom@live.nl
Hersteltrainer seniorenErik Engelen 06-14422714epcengelen@gmail.com
Jeugd   
Voorzitter Jeugd -
Bestuurslid
Eric Roorxxjeugd@bassets.nl
Trainer ColtsDes Tuivaii
Trainer ColtsAlan Campbell
Team-Manager ColtsAad de JongBassetsU18@hotmail.com
Trainer JuniorenTeun VinkBassetsu16manager@hotmail.com
Assistent Trainer
Junioren
Daniel Pym
Team-Manager
Junioren
Teun VinkBassetsu16manager@hotmail.com
Trainer CubsJeroen van der Plas
Trainer CubsTiara Putman
Team-Manager CubsJetske Bleithebassetsu14@gmail.com
Trainer Mini'sFamke Deelstra
Trainer Mini'sMax Hoogeboom
Team-Manager Mini'sStef Buurmanstefbuurman@gmail.com
Trainer Benjamins
Assistent Trainer Benjamins
Team-Manager Benjamins
Trainer Turven & GuppenTim van der Lans
Trainer Turven & GuppenJustin de Heij
Team-Manager Turven & GuppenEls de Wagenaaredewagenaar@hotmail.com
Secretaris JeugdHans Eelman
Accommodatie   
Manager Accommodatie - BestuurslidRick Immerzeel06-46117111accommodatie@bassets.nl
Bar Beheer - ManagerRuud van Delft
Ground Man (veld keuring)Corny Immerzeel06-25187575
Veld keuringOlav Strengwedstrijdsecretaris@bassets.nl
ClubhuisbeheerEd van Kampen
Bar BezettingEls Wagenaar
KlusteamJan Kuhn
Peter Schrama
Carl Eikelenboom
Corny Immerzeel
Peter van Itterson
Walter Keizer
kussenteambassets@gmail.com
© RC THE BASSETS 2018