Activiteiten Sponsorcommissie

2 november 2018

Beste leden, fans en geinteresseerden,

Om te blijven investeren in onze jeugd, de faciliteiten en de club is het nodig om de financien goed op orde te hebben. RC the Bassets heeft drie grote inkomstenstromen, contributies van onze leden, bar-opbrengst en sponsoren.

We hebben een grote groep van iets meer dan 100 trouwe sponsoren die ervoor zorgen dat wij onze sportieve ambities kunnen realiseren. Er zijn vier soorten sponsoren :

  • Selectie Sponsor Team – sponsoren die ondersteuning geven aan de senioren selecties en onze jeugd-ontwikkeling
  • Talent Sponsor Team – sponsoren die onze jeugd ondersteunen. Wij beschouwen ieder jeugd-lid als talent en willen ieder kind de mogelijkheid geven om door de steun van onze sponsoren het beste uit zichzelf te halen
  • Bord-/Doeksponsoren – sponsoren van de club die hun logo op en om het veld willen tonen
  • Club van Honderd – enthousiaste fans, oud-leden, leden die de club jaarlijks steunen met een bijdrage

Natuurlijk zijn er ieder jaar een aantal sponsoren die besluiten te stoppen en proberen we weer nieuwe sponsoren enthousiast te krijgen. Dit kunnen we niet alleen vanuit de sponsor-commissie. Hier hebben we steun van alle leden, ouders en fans bij nodig.

Onze vraag aan iedereen die the Bassets een warm hart toedraagt is om ons te helpen met het zoeken van nieuwe sponsoren. Kijk in de eigen omgeving, bij familie, vrienden en anderen of er mensen zijn die interesse hebben om ons te steunen. Als U hierbij hulp nodig heeft dan staan wij altijd klaar om te helpen. U kunt hiervoor contact opnemen met : sponsoring@www.bassets.nl

Als er nog geinteresseerden zijn om het sponsor-team te versterken, dan heel graag.

Samen werken we aan de toekomst van onze club.

 

Namens de sponsor-commissie :

Roland van Duijn, Nol Geerlings, Robert-Jan Schrijvers, Lars Mudde, Corny Immerzeel

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

© RC THE BASSETS 2018