Bassets Kaart

19 december 2018

Afgelopen zaterdag was een zeer geslaagd feest. De opzet van de Popquiz zorgde ervoor dat jong en oud door elkaar ging zitten en samen ging strijden voor de felbegeerde bokalen.

Voor onze vrijwilligers hadden we een Bassets kaart waarmee ze wat te drinken konden halen. Natuurlijk is het mooi als deze kaart in de toekomst nog gebruikt wordt door (het liefst al) onze leden. De kaarten zijn verkrijgbaar bij de bar.

Je kunt de kaart registreren via www.mijnkniponline.nl

Je kunt geld op de kaart storten zodat je niet meer contact hoeft af te rekenen en b.v. voor ouders die hun minderjarige kinderen een kaart willen geven, kan de leeftijd geregistreerd worden zodat bar-personeel geholpen wordt om Nix18 in de gaten te houden.

We willen iedereen oproepen om zoveel mogelijk gebruik van de kaart te maken en hem goed te registreren.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

© RC THE BASSETS 2018