Grote Club-actie levert Eur 1.027,00

19 december 2018

De grote club-actie waarbij veel van onze jeugd loten heeft verkocht heeft de club geen windeieren gebracht. Door de verkoop van loten hebben wij een bijdrage ontvangen van Eur 1.027,=. Een mooi resultaat waar onze jeugd best trots op mag zijn.

Coordinator Robert-Jan Schrijvers is blij met het resultaat. We hebben dit jaar veel geleerd over wat werkt en waar we beter op moeten letten. Met dit resultaat gaan we proberen om volgend jaar weer mee te doen en dan willen we kijken of we meer loten kunnen verkopen.

De kinderen die veel loten hebben verkocht zijn al in het zonnetje gezet. Op zulke jeugd-leden moeten we zuinig zijn.

Allemaal enorm bedankt.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

© RC THE BASSETS 2022