Doneeractie – talentontwikkeling jeugdtour April 2019

10 februari 2019

Onze jeugdteams worden door enthousiaste trainers geholpen om hun persoonlijke talent zo goed mogelijk te ontwikkelen. Dit betreft een brede ontwikkeling van onze jeugd omdat iedere Basset over eigen talenten beschikt. Dit beperkt zich niet alleen tot rugby maar ook sociale en brede kwaliteiten vallen daaronder.

Om deze ontwikkeling naar een hoger plan te brengen gaan wij met onze oudste 2 jeugdgroepen, Engeland bezoeken waar het rugby is uitgevonden.Hier zullen verschillende wedstrijden op een hoog niveau worden gespeeld en zullen er trainingen plaatsvinden van lokale rugbyprofessionals.

Om dit te realiseren en alle tour voor iedereen bereikbaar te maken heeft de jeugd tour commissie een funding actie opgezet.

Steun ons en help onze jeugd de grens over naar een hoger niveau.

https://www.doneeractie.nl/talentontwikkeling-rugby-jeugdtour-april-2019/-33685

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

© RC THE BASSETS 2018