In Memoriam – Wil de Jong

23 april 2019

Tijdens het Paasweekend bereikte ons het droeve nieuws dat Mevrouw Wil de Jong is overleden. Mevrouw de Jong heeft veel voor onze club betekend. Niet alleen als steun en toeverlaat van haar Rugby-minnende familie maar ook heeft ze jarenlang de spelers-kits gewassen. Ze  zorgde ervoor dat iedere week de (jeugd)spelers in schoon tenue aan konden treden. Het maakte niet uit hoe vuil de kleding was, je kon altijd bij haar terecht. Samen met haar man Dirk, zoon, tevens erelid, Willem was ze de afgelopen 40 jaar sterk betrokken bij het wel en wee van onze club.

Wij wensen haar familie veel sterkte.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

© RC THE BASSETS 2018