Respect

13 februari 2020

Respect naar onze tegenstander, wedstrijdleiding, medespelers en vrijwilligers van de club is de belangrijkste pijler in Rugby. Onze sport is een harde sport vaak gespeeld wordt op het scherpst van de snede. Wat op het veld gebeurd blijft tussen de spelers op het veld en wordt in de bekende derde helft afgekaart.

We moeten ons realiseren dat iedereen op en rond het veld bezig is met het uitvoeren van zijn hobby en ons / onze spelers daarmee in staat stelt om hun favoriete sport te beoefenen. Het past dan ook niet dat we ons negatief uitlaten over anderen of agressief mensen benaderen. We benadelen hiermee de sport, de club en daarmee ook onszelf.

Iedereen op en rond het veld is gast van RC the Bassets en moet zich ook veilig en welkom voelen bij onze club. Daarom ook de oproep aan alle spelers, vrijwilligers en spelers om iedereen met respect te benaderen en elkaar ook aan te spreken op respectloos gedrag.

 

Dagelijks Bestuur RC the Bassets

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

© RC THE BASSETS 2018