Steun Rugby Club the Bassets

2 mei 2020

De coronacrisis brengt elke sportclub in de problemen. We missen de competitie, onze spelers maar vooral ook inkomsten. Aan iedereen die Rugby Club The Bassets een warm hart toedraagt, vragen wij: steun ons in deze moeilijke tijd met een gift. Onder de giften verloten wij 20 plaatsen tot deelname aan een geweldige, inspirerende hoogstaande clinic door onze spelers van het Nederlands rugby team. Stort elke bedrag dat u kunt missen met uw naam en 06. Loting wordt verzorgd door een notaris.

 

Hoe: scan bijgaande QR code of stort uw bijdrage op rek nr:

NL27 RABO 0357225058 R.C. THE BASSETS

 

 

Namens alle spelers hartelijk dank.

penningmeester@bassets.nl

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

© RC THE BASSETS 2022