Cursus reanimatie en handelen van EAD

5 augustus 2022

Onze club is benaderd om cursussen reanimatie en EAD handelen te houden in ons clubhuis. Hierbij komt waarschijnlijk later, ook herkennen van blessures en handelen daarbij.
Deze cursus avonden, voorlopig 2, worden gehouden door Nicole van Haalen, zij heeft 30 jaar in het LUMC gewerkt als IC & Cardiologie verpleegkundige. Daar heeft zij veel ervaring opgedaan. Zij heeft daar ook veel lessen & trainingen gegeven aan artsen en verpleegkundigen en doet dit nog steeds.

Zij geeft trainingen volgens de richtlijnen van de Nederlandse Reanimatie-raad. Deelnemers ontvangen een Certificaat. Met dit certificaat kun je burgerhulpverlener worden. Haar bedrijf heet La Vie reanimatie en AED trainingen te Sassenheim.

Deze trainingsavonden duren 2 a 3 uur bij RC The Bassets. Na 1 avond kan je het diploma hebben! Normaal kost deze avond 50 euro. RC The Bassets willen deze avond gratis aanbieden aan trainers/begeleiders/ouders waarvan de jeugd sector de voorkeur heeft. Er kunnen ongeveer 10 personen mee doen van onze club. In volgorde van aanmelding word ingeschreven.

Deze avonden staan nu voorlopig gepland op maandag 26 september en maandag 17 oktober, gehouden van 19.00 tot ± 21.00. Dit kunnen misschien meer avonden worden.

Je kan je opgeven met naam en telefoonnummer bij: Bert Groeneveld: mail groeneveldbert@hotmail.com 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

© RC THE BASSETS 2022