Organisatie

Contact

Voor vragen over aanmeldingen, wedstrijden of algemene informatie kunt u contact opnemen met The Bassets via een van onderstaande mogelijkheden:

Clubadres: Vijfmeiweg 37a, 2172 VK Sassenheim
E-mailadres: info@bassets.nl
Telefoon: +31 (0)252-221390
Bankrekeningnummer: NL27 RABO 0357 2250 58, t.n.v. Bassets, Sassenheim

Dagelijks Bestuur   
VoorzitterAd Wijten06-48585404voorzitter@bassets.nl
SecretarisVacaturesecretaris@bassets.nl
PenningmeesterJan Hoespenningmeester@bassets.nl
Vertrouwenspersoon   
Vertrouwenspersoon
& Lief-Leed
Ria van de Nouland0252-220661noutes@gmail.com
KledingRobert Jansen
AdviseurRenzo van der Ark
Top Sport   
Manager TopSportRichard van den OudenalderTopsport@bassets.nl
Hoofd Coach Heren 1Storm Caroll
Assistent Coach Heren 1Abel Ripine
TC Coordinator TopsortPeter Schrama
Team Manager Heren 1Vacature
Verzorger Heren 1Marianne Wijten
Technisch Advies CommissieMarco v/d Heijden
Vacature
Vacature
Coordinator SpelersVacature
Breedtesport   
Manager TC Breedtesport- BestuurslidVacaturetc@bassets.nl
Deputy Manager TC BreedtesportKatie Turnbull
Assistent Manager TC Roger Scheffer06-52312893roger.scheffer@gmail.com
Assistent Manager TC Vacatures
WedstrijdsecretarisOlav Streng06-11082183wedstrijdsecretariaat@bassets.nl
FysiotherapeutRoy Harteveld
Trainer Heren 2Robert Broers06-25076061rblbroers@hotmail.com
Assistent Trainer Heren 2Ruud Vosgrote.grijze@gmail.com
Manager Heren 2Vacature
Trainer Heren 3Vacature
Manager Heren 3Bryan ten Kate06-11022710bryan2110@gmail.com
Begeleiding Heren 3Andy & Karen Pickering06-28579382ac.km.pickering@gmail.com
Trainer Dames 1Vacature
Manager Dames 1
Wedstrijdsecretariaat
Vacature
Hersteltrainer seniorenErik Engelen 06-14422714epcengelen@gmail.com
Jeugd   
Voorzitter Jeugd -
Bestuurslid
Eric Roorxxjeugd@bassets.nl
TC Manager JeugdJeroen van de Plas
Trainer ColtsKatie Turnbull
Trainer ColtsDes Tuiavii
Trainer ColtsAlan Campbell
Team-Manager ColtsAad de JongBassetsU18@hotmail.com
Trainer JuniorenAlbert Zuiderduyn
Assistent Trainer
Junioren
Vacature
Team-Manager
Junioren
Teun VinkBassetsu16manager@hotmail.com
Trainer CubsVacature
Trainer CubsVacature
Team-Manager CubsJetske Bleithebassetsu14@gmail.com
Trainer Mini'sFamke Deelstra
Trainer Mini'sMax Hoogeboom
Team-Manager Mini'sStef Buurmanstefbuurman@gmail.com
Trainer BenjaminsVacature
Assistent Trainer BenjaminsVacature
Team-Manager Benjamins
Trainer Turven & GuppenTim van der Lans
Trainer Turven & GuppenJustin de Heij
Trainer Turven & GuppenBryan ten Cate
Team-Manager Turven & GuppenEls de Wagenaaredewagenaar@hotmail.com
Secretaris JeugdHans Eelman
Accommodatie   
Manager Accommodatie - BestuurslidRick Immerzeel06-46117111accommodatie@bassets.nl
Bar Beheer - ManagerRuud van Delft
Ground Man (veld keuring)Corny Immerzeel06-25187575
Veld keuringOlav Strengwedstrijdsecretaris@bassets.nl
ClubhuisbeheerEd van Kampen
Bar BezettingEls Wagenaar
KlusteamJan Kuhn
Peter Schrama
Carl Eikelenboom
Corny Immerzeel
Peter van Itterson
Walter Keizer
kussenteambassets@gmail.com
© RC THE BASSETS 2018