DW Onderhoud & Montage steunt RC The Bassets

26 juni 2021

Wij zijn heel blij dat DW Onderhoud & Montage onze club financieel gaat ondersteunen. DW is het bedrijf van Bassets-speler Daan Wolvers. Daan steunt de club niet alleen via sponsoring maar is ook enthousiast vrijwilliger van ons Bar-team. Daar verzet hij veel werk en is ook niet bang om de tap zelf ter hand te nemen. Met zo’n vrijwilliger/sponsor voelen we ons enorm rijk.

Wij zijn trots op onze sponsoren en bevelen hen natuurlijk allemaal aan bij onze leden, vrijwilligers en supporters.

Kortom steun onze sponsoren en koop lokaal.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

© RC THE BASSETS 2023