Accommodatie Beheer – update

25 september 2021

Presentatie Accommodatie Beheer

Deze week hebben we met een mooi team onze Accommodatie Beheer in kunnen delen. Bij deze heb ik de eer de commissie en harde werkers voor te mogen stellen.

Accommodatie Beheer

Manager lid bestuur Bert Groeneveld accommodatie@bassets.nl
Clubhuis Beheer Daan Wolvers bar@bassets.nl
Clubhuis Beheer Corny Immerzeel bar@bassets.nl
Clubhuis Beheer Henk de Heij bar@bassets.nl
Clubhuis Beheer Nicole Peters bar@bassets.nl
Klussen team Jan Kuhn klussenteambassets@gmail.com

Ons team wordt versterkt door

Bar (GWS) financiën Ed van Kampen
Veld keuring Olav Streng wedstrijdsecretariaat@bassets.nl
Klussen team Jan Kuhn klussenteambassets@gmail.com
Klussenteam Carl Eikelenboom
Klussenteam Corny Immerzeel
Klussenteam Peter van Itterson
Klussenteam Walter Keizer
Klussenteam Miranda Meijer
Klussenteam Bert Groeneveld

Verder zijn er verschillende aanpassingen gedaan, en nog in ontwikkeling om een mooi resultaat in service aan te bieden. Els en Rick Immerzeel doen in samenwerking met ons nog bestellingen, deze zullen straks overgenomen worden door ons team. De schoonmaak word al vanaf februari geheel door vrijwilligers gedaan. Dit scheelt de club enorm veel geld. Sinds januari maak ik deel uit van het klussenteam. Hier worden heel veel mooie klussen gerealiseerd waardoor de accommodatie een mooie uitstraling heeft.

We gaan starten met het verplicht Bardiensten draaien door senioren, Bassets 1, 2, 3 en Dames worden in geroosterd. Er zullen altijd mensen zijn die de spelers begeleiden achter de Bar met het werk. Uiteraard zullen we de bekende gezichten van Barmedewerkers blijven zien. De keuken is nog lastig om hier een bezetting voor te krijgen, interesse? Meld je aan! Ook zoeken wij nog mensen die op dinsdagavond het Clubhuis wil bezetten voor een heerlijk bakkie koffie. Zo kunnen o.a. ouders lekker droog en uit de wind staan, en hun kinderen op het veld bewonderen.
Wij hopen op een heel mooi Rugby Seizoen.

Namens het Accommodatie team,

Bert Groeneveld.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

© RC THE BASSETS 2023